do kasy suma: 0,00 zł
Zaloguj się \ Zarejestruj się

Zarejestruj się

Otrzymasz liczne dodatkowe korzyści:

  • podgląd statusu realizacji zamówień
  • podgląd historii zakupów
  • brak konieczności wprowadzania swoich danych przy kolejnych zakupach
  • możliwość otrzymania rabatów i kuponów promocyjnych
wyszukiwarka zaawansowana

podkład tłumiący pod panele zielony 1000x1000x4 mm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 10,70 zł 10.70
ilość m2
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 22844158_20170209093118

Opis

W sprzedaży podkład tłumiąco izolujący pod panele - zielony 1000x1000x4mm w cenie 10,70 zł/m2/brutto

Podkład w kolorze zielonym, podkład cięty z rolki o szerokości 1000 mm oraz maksymalnej długości 20 mb

Kupując kilka sztuk otrzymasz podkład w jednym kawałku. Podkład nie jest rekomendowany na ogrzewanie podłogowe ponieważ posiada cechy izolacji termicznej.

Izolacyjność akustyczna stropów od dźwięków uderzeniowych :  ∆Lw=19dB

Wysoka gęstość : 200 kg/m3+- 10%

Podkład tłumiący- izolujący zielony wyciszy każde pomieszczenie. Dzięki swojej elastyczności podkład, położony pod panele podłogowe niweluje punktowe nierówności podłoża, zapobiegając tworzeniu się mostków akustycznych, powstających w przypadku stosowania innych, sztywnych materiałów podkładowych.

Podkład zielony posiada cechy izolacji termicznej dzięki czemu oszczędzasz energię.

Daje korzyści ekonomiczne i ekologiczne: podkład zielony jest materiałem oszczędnym: układanie go daje bardzo mało odpadów. A ponieważ wykonany jest z pianki wtórnie spienionej jest materiałem wysoce ekologicznym.

Sposób montażu :

 

Przed przystąpieniem do montażu podkładu zielonego proponujemy odpowiednio przygotować podłoże, na którym będziemy instalować podkład zielony.

 

Podkład zielony można układać na dowolne podłoże (drewniane lub betonowe – jastrych), wypoziomowane i gładkie. Musi ono być suche, czyste, bez pyłu, kurzu, rys i pęknięć. Przy podłożu pylącym, np. betonowym proponujemy zagruntować podłoże środkiem do gruntowania podłoży pylących.

           Na tak przygotowane podłoże możemy układać podkład zielony

podkład zielony wystarczy rozwinąć z rulonu na całą powierzchnię i przyciąć do potrzebnego wymiaru, posługując się przy tym nożycami lub nożem do wykładzin. Krawędzie podkładu powinny do siebie przylegać na styk – w przeciwnym razie powstaną mostki akustyczne, pogarszające właściwości akustyczne podłogi.

W przypadku podłoża o wilgotności powyżej 3% zalecamy zabezpieczenie powierzchni folią paraizolacyjną o grubości 0,2 mm.

                                                                                              

Ze względu na nasiąkliwość wodą, podkład zielony powinien być stosowane w miejscach nie narażonych za zawilgocenie lub powinny być powierzchniowo zabezpieczane przed działaniem wody. W celu zabezpieczenia podkładów przez zawilgoceniem, podkłady grubości 3 i 4 mm bez laminatu powinien być pokrywany układaną luzem warstwą folii paraizolacyjnej.

Podkład podłogowy powinien być czysty, równy, wypoziomowany (odchyłka od płaskości nie powinna przekraczać 3 mm/ 2 m), o wilgotności nie większej niż 3%. Podkłady powinny być ułożone w jednej warstwie, w sposób zapewniający ścisłe przyleganie krawędzi podkładu do siebie (na styk).

W trakcie układania podkładu należy zwrócić uwagę na konieczność zabezpieczenia go przed

uszkodzeniami mechanicznym.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl